REGULAMIN

ZAPISY

STYLE TAŃCA

CENNIK

Mario Correa jest Argentyńczykien, tancerzem profesionalnym, instuktorem tanga. Realizuje pokazy, workshopy, lekcje, kursy, choreografie, bierze udział w wydarzeniach tangowych, jest muzykalizatorem.

 

Mario prowadził warsztaty Tanga Argentynskiego w Konserwatorium Baletowym w Maladze, tańczył w teatrach w Marbellii, Maladze i Buenos Aires, brał udział w pokazach na licznych imprezach okolicznościowych.

 

Jako tancerz, jego silną stroną jest "Tango de Pista", w "Tangu Scenicznym" mając świadomość, że jest on pokazową stroną tańca, figury traktuje jako ważne ozdobniki, a nie jako fundamentalną jego część.

 

Jako nauczyciel kładzie nacisk na odpowiednie, ładne chodzenie, tak zwana "caminata", w objęciu, słuchając muzyki, aby lider(ka) proponując ruch folowerowi(rce) , ten(ta) mógł(a) odczytać jego intencje łatwo i jasno. Aby obydwoje mogli słuchać swojej mowy ciała i ją interpretować.

 

W trakcie jak adepci awansują, Mario uczy coraz trudniejszych i bogatszych rozwiązań dla przestrzeni mniejszych-milongowych.

 

W swoim nauczaniu stara się pobudzić zainteresowanie tangiem jako dziedziny sztuki, jego poezją, piosenką, muzyką, historią oraz wprowadza w ciekawy i jakże potrzebny świat tak zwanych "Códigos de Tango" 😉...Aby móc uczestniczyć w życiu milongowym z łatwością i poczuciem pewności.

 

 

Wraz ze swoją partnerką Ewą Kołosowska, która jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu poznali się w Hiszpanii. Mieszkając tam wiele lat tańczyli tango (Ewa 10 lat, a Mario "troszkę dłużej".  😊

 

Obecnie mieszkają od 4 miesięcy w Poznaniu i zamierzają nam urozmaicić czas na parkiecie Dance Studio Positiva ;)

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie pary i... uwaga! SINGLI!

(nie musisz mieć partnerki/partnera by móc uczestniczyć w zajęciach - reszta info już na samych zajęciach ;)!!

 

 

Wróć do strony z Instruktorami

Wróć do strony głównej

MARIO CORREA
& EWA KOŁOSOWSKA

ZAPRASZAMY

NA ZAJĘCIA Z MARIO i EWĄ!


(Info wkrótce)