GRAFIK ZAJĘĆ

Yevheniia Vasiuta - Dla was będzie po prostu "Żenią" :)

Tancerka tańca towarzyskiego, która ma za sobą 14 lat profesjonalnego stażu w tym wyjątkowo pięknym i eleganckim rodzaju tańca.
 

Posiada międzynarodową kartę "Intenational Dance Competitor"


Brała udział i wygrywała wiele międzynarodowych konkursów i została mistrzynią Tańca Towarzyskiego Ukrainy.

Młoda, ale bardzo ambitna dziewczyna, która pragnie rozkochać Was w Tańcu Towarzyskim, nauczyć jak "czuć" muzykę, podpowiedzieć jak pięknie poruszać się po parkiecie, jak oddawać właściwe emocję a także jak poczuć energiczny nastrój Ameryki Łacińskiej.

Jej zajęcia z pewnością przyniosą Ci sporą dawkę emocji i przyjemności, bo "Żeńka" nie wyobraża sobie życia bez tańca i aż się pali do przekazania swojej pasji innym :)


Taniec Towarzyski / Taniec Użytkowy:

Z przyjemnością pokaże Wam jak romantyczne i zwiewne potrafią być takie tańce jak Walc Angielski, Walc Wiedeński, a także nauczy Was jak być najlepszą parą na każdej imprezie, weselu a może nawet i na balu!


Hot Latina:

Kiedy przyjemność idzie równolegle w parze ze zrzucaniem wagi i trzymaniem formy, to nawet się nie zastanawiaj! - po prostu bierz spódnicę i biegnij, i rozpal parkiet w rytmach Cha-Cha, Samba, Jive lub Rumba na gorących zajęciach “Hot Latina” przygotowanych specjalnie z myślą o takich kobietach jak Ty! :)

Wróć do strony z Instruktorami

Wróć do strony głównej

Jane "Żenia" Vasyuta

ZAPRASZAMY

NA ZAJĘCIA Z JANE VASYUTA!


[szczegółowe info wkrótce]

Jane Vasyuta