FACEBOOK

MUZYKOLANDIA

 

MUZYKOLANDIA - to zajęcia umuzykalniające, podczas których dzieci swobodnie bawiąc się osłuchują się z różnorodną muzyką instrumentalną wykonywaną na żywo.

BAJKOLANDIA

 

BAJKOLANDIA - to warsztaty dla dzieci od 4 do 9 roku życia.

 

Podczas każdych warsztatów dzieciom prezentowana jest bajka czytana lub opowiadana.

Następnie na podstawie zabaw z opowiadanej historii dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, kreatywność, uczą się pracy w grupie, występowania przed innymi, ale również poprzez różnego rodzaju aktywności rozwijają swoje zdolności muzyczne, plastyczne, manualne jak i poznawcze oraz społeczne.

SENSOPLASTYKA®

 

 

SENSOPLASTYKA® - to metoda wspierania rozwoju poprzez działania z zakresu stymulacji sensorycznej w oparciu o edukację plastyczną z wykorzystaniem tylko produktów spożywczych.

 

Celem zajęć jest odpowiednie przygotowanie przestrzeni służące do wspierania wszechstronnego rozwoju dziecka, harmonijnego rozwoju zmysłów, ale też całego organizmu.

GORDONKI

 

GORDONKI - to zajęcia umuzykalniające opierające się na teorii nauczania muzyki prof. Edwina E. Gordona.

 

Zajęcia przede wszystkim skupiają się na rozwoju wrodzonego potencjału muzycznego oraz wrażliwości muzycznej dziecka.

 

Ponad to, zajęcia wspierają wszechstronny rozwój dziecka, procesy poznawcze jak i relacje społeczne.

 

Sposób prowadzenia zajęć daje maluchom możliwość swobodnego uczestnictwa w nich i odbierania muzyki w sposób jaki jest dla nich naturalny.

 

Wróć do strony głównej!

KONCERTY

DLA DZIECI

 

KONCERTY MUZYCZNE - przeznaczone dla dzieci od 0 do 5 roku życia, podczas których prezentujemy tematycznie dobraną do siebie muzyką z wykorzystaniem instrumentów muzycznych oraz śpiewu i tańca.